Шляхи вдосконалення управління фінансовими ризиками підприємства Рік захисту: 2011

Кількість сторінок:30

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

РОЗДІЛ 3. Шляхи вдосконалення управління фінансовими ризиками

3.1 Використання хеджування як інструмент зменшення фінансовими ризиками

Ми визначили, що ціна на авіаційний керосин є одним з найбільш важливих компонентів, що формують ціну на авіаквиток і в той же час – ціни на цей товар найбільше коливаються. Особливо це актуально для вітчизняних компаній у яких існує значний застарілий флот, яки споживає значно більше пального, порівняно із європейськими аналогами. Ми запропонували вітчизняним компаніям використовувати такі інструменти, як форвардний контракт, ф’ючерсний контракт, опціони на авіаційне паливо, а також ф’ючерсні контракти та опціони на суміжні товари для мінімізації ризику зростання ціни на авіаційне паливо. Ми дослідили досвід зарубіжних компаній та встановили, що європейські, американські, азіатські та інші авіалінії активно хеджують – від третини до двох третіх палива, що використовується. Також ми вивчили російський досвід, як найбільш наближений до вітчизняних реалій та встановили, що в нас також спостерігається значна монополізація ринку постачання палива та спостерігається низька обізнаність серед менеджерів щодо ефективності використання механізму хеджування. Хеджування для вітчизняних компаній буде тим добре, що полегшує отримання кредитів та знижує ставку за їх використання, знижує обсяг цінового ризику та при правильному використанні системи хеджування – скорочує витрати компанії. У сучасних реаліях найбільш ефективним буде хеджування ризиків за допомогоювикористання таких торгівельних систем, як РТС, ICE Futures, NYMEX.

3.2 Економічний ефект від використання інструменту хеджування

Ми обґрунтували доцільність та ефективність використання хеджування для скорочення рівня фінансових ризиків. У той же час, використання хеджування для підвищення дохідності не є доцільним, адже використання ф’ючерсних контрактів може призвести як до фінансових втрат, так і до підвищення доходу. У випадку, якщо купівля ф’ючерсних та опціонних контрактів на авіаційне паливо для вітчизняних підприємств є недоступною, то ми рекомендуємо використовувати механізм хеджування паливо за допомогою нафти, який також є ефективним через пряму взаємозалежність між цінами на нафту, як основний компонент керосину, та власне авіакеросин. До переваг такого методу, окрім більшої доступності для вітчизняних компаній, можна також віднести і меншу плату за укладання контракту хеджування.

3.3 Шляхи вдосконалення системи управління ризиками авіакомпаній

Авіаційна компанія характеризується значними ризиками, зокрема нефінансовими, пов’язаними із безпекою пасажирів та законодавством країни, політичними та соціально-економічними ризиками. Також значними є фінансові ризики – валютні, ліквідності, цінові. Ми обґрунтували ефективні заходи протидії кожному з цих ризиків та особливу увагу приділили ціновому ризику авіапального – ця складовою є основою витрат авіакомпаній та формує власне значну частину ціни на послуги перевізників. Тому ми запропонували використовувати механізм хеджування вітчизняними авіакомпаніями своїх цінових ризиків, зокрема використовувати для цього ф’ючерси та опціони на авіаційний керосин. У випадку ж недоступності таких інструментів для вітчизняних компаній – ми детально описали механізм хеджування цін на авіа пальне за допомогою ф’ючерсів на нафту, який є не менш ефективним.

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 100 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.