Аналіз і оцінка внутрішнього аудиту ПАТ КБ Глобус - Другий розділ дипломної роботи

Рік захисту: 2012

Кількість сторінок:30

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

РОЗДІЛ ІІ. АНАЛІЗ І ОЦІНКА ВНУТРІШНЬОГО АУДИТА ПАТ КБ «ГЛОБУС»

2.1. Аналіз і оцінка роботи служби внутрішнього аудиту банку

Підсумуємо, що внутрішній аудитор слідкує за дотриманням законів України комерційним банком з метою мінімізації ризику застосування санкцій з боку Національного банку. Досліджуваний комерційний банк підтримував показники ліквідності, адекватності капіталу, кредитного ризику у межах норми, а тому стверджуємо, що робота внутрішніх аудиторів була ефективною. Також служба внутрішнього аудиту банку вчасно виявила дисбаланс у зобов’язаннях та активах, що дозволить вжити відповідних заходів. Тобто тут спостерігається позитивний превентивний ефект від діяльності служби у структурі комерційного банку – відбувається запобігання можливих втрат. Також ми виявили важливу якість служби внутрішнього аудиту – його організаційна незалежність від середнього рівня менеджменту, діяльність якого найчастіше перевіряється. Відділ безпосередньо підпорядковується найвищому корпоративному менеджменту – Спостережній раді, що є основною запорукою ефективності роботи відділу.

2.2. Аналіз роботи служби внутрішнього аудиту щодо кредитного портфеля банку

Щодо нашої думки, то за результати дослідження можемо підсумувати, що показники кредитних ризиків протягом досліджуваного періоду залишалися в нормі, хоча і підвищувалися. Також концентрація кредитного ризику за галузями є прийнятною, адже банк активно співпрацює з різними секторами економіки. Негативним є значна концентрація кредитного ризику за бізнесом – банку доцільно активніше співпрацювати з фізичними особами. Оцінка результатів системи захисту від кредитного ризику свідчить про ряд недоліків. Значне зростання простроченої та знеціненої заборгованості за операціями з юридичними особами свідчить про необхідність розробки більш ефективної системи оцінки платоспроможності та, відповідно, кредитного ризику при роботі банку за вказаними напрямками діяльності. У той же час констатуємо ефективний контроль системою забезпечення – обсяг застави за простроченими та не знеціненими операціями був значно вищим, ніж обсяг фінансових втрат від цих операцій.

2.3 Аналіз роботи служби внутрішнього аудиту щодо депозитного портфеля банку

Важливим напрямком аналізу фінансової звітності внутрішнім аудитором є перевірка зобов’язань банку перед кредиторами, вкладниками та визначення узгодженості між активами та цими коштами. Як ми вказали вище – обсяг вкладів юридичних осіб – підприємств за період кризи зріс на 366,4 %, що пов’язано із невпевненістю щодо майбутньої ринкової ситуації, а тому суб’єкти господарювання не інвестували наявні кошти у свою діяльність. Загалом тенденції свідчать, що робота служби внутрішнього аудиту щодо перевірки депозитного портфеля банку була ефективною.

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 100 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.