Рік захисту: 2012
Кількість сторінок:62
Зміст: Скачати
Переваги придбання готової роботи
Короткий виклад змісту роботи:
Розділ 2. Механізм формування фінансових ресурсів
2.1. Стан державного бюджету як основної ланки державних фінансових ресурсів
Протягом періоду 2009 – 2011 років спостерігаються суперечливі тенденції, проте загалом обсяг фінансових ресурсів Державного бюджету України зростає – в основному за рахунок зростання доходів, в той час як обсяг запозичень скорочується. Останнє явище пояснюється проблемами у співпраці з Міжнародним валютним фондом, в той час як зростання обсягу доходів держави, пов’язане із збільшенням обсягу податкових надходжень – за рахунок внесення змін у податкове законодавство та відновлення економічного зростання в країні.
2.2. Порядок формування фінансових ресурсів держави в Україні
Ми виявили значну проблему у сфері управління формуванням фінансовими ресурсами – при плануванні обсягу фінансових ресурсів бралися до уваги надто оптимістичні показники, а тому план виконання Державного бюджету не був виконаний. Щодо інших етапів процесу формування фінансових ресурсів – власне мобілізації коштів, залучення позик, проведення контролю та аналізу – то за цими напрямками проблем виявлено не було і загалом показники свідчать про ефективність процесу.
2.3. Аналіз структури фінансових ресурсів держави
Проблемним етапом виявився процес планування фінансових ресурсів – при його здійсненні використовувалися надто оптимістичні показники розвитку держави. Тому на етапі контролю та аналізу було виявлено, що більшість показників дохідної частини бюджетів протягом 2009 – 2010 років не виконано. Також негативним явищем є те, що основна частина фінансових ресурсів припадає на Державний бюджет – це формує значну залежність органів місцевого самоврядування від державних, що призводить до неефективного використання отриманих ресурсів та відсутності стимулів до діяльності, що базується на ринкових основах. Щодо такого специфічного джерела фінансових ресурсів держави, як запозиченням, що здійснюються з метою покриття дефіциту бюджету, то його обсяг у 2011 році знизився. У той же час додаткові фінансові ресурси дозволили б пришвидшити економічне зростання, а тому вважаємо за доцільне розробити такі заходи, що сприятимуть збільшення коштів, наявних у розпорядженні державних органів.
Розділ 3. Основні напрямки вдосконалення фінансових ресурсів держави
3.1 Удосконалення податкового забезпечення для цілей покращення процесу формування фінансових ресурсів держави
На основі розглянутих проблем можемо систематизувати внесені пропозиції – зменшувати частку відшкодування податку на додану вартість для підприємств, що виготовляють продукцію із низькою доданою вартістю, знизити вимоги до підприємств, що бажають отримати автоматичне податкове відшкодування, зменшувати обсяг сплати мита для підприємств, що імпортують інноваційні основні засоби. Сукупність цих заходів, що загалом відносяться до митної та податкової сфери – дозволять збільшити надходження до Державного бюджету у середньостроковій перспективі.
3.2 Напрямки підвищення фінансової незалежності органів місцевого самоврядування
Для того, щоб забезпечити фінансову незалежність органів місцевого самоврядування доцільно запроваджувати нові податки, обсяг надходжень яких залежатиме від ділової активності у регіоні, екологічні податки, які забезпечуватимуть інвестиційну привабливість регіону тощо. Доцільно удосконалювати законодавчу базу у сфері управління запозиченнями органів місцевого самоврядування. Загалом виконання цих рекомендацій дозволить підвищити рівень фінансової незалежності органів місцевого самоврядування шляхом збільшення обсягу їх фінансових ресурсів та допоможе більш ефективно використовувати наявні.
3.3 Використання зарубіжного досвіду у сфері оптимізації процесу залучення позикових коштів державою
У сфері удосконалення практики регулювання та справляння митних податків та зборів ми запропонували нарощувати податкове навантаження на сировинні галузі для стимулювання їх оновлення, запровадити систему звільнення від сплати мит при ввезені основних засобів, що дозволяють проводити інноваційну діяльність, що, на нашу думку, буде скорочувати технічну відсталість України. Це у середньостроковій перспективі забезпечить підвищення ділової активності, зростання доходів та прибутку підприємств, що у свою чергу призведе до зростання обсягу фінансових ресурсів держави завдяки підвищенню рівня податкових надходжень у бюджет. Також використавши зарубіжний досвід ми запропонували ввести в Україні також цільові облігації внутрішньої державної позики для фінансування об’єктів інфраструктури. У випадку застосування такого заходу в процесі підготовки до Євро – 2012, це могло б перекласти видатковий тягар з держави на приватних інвесторів, тим самим розширюючи обсяг фінансових ресурсів, що можуть бути використані для здійснення діяльності за іншими напрямками.
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

Нерозуміння вимог
Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

Високі ціни на нові роботи
Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

Відсутність літератури по темі
Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

Нестача часу
Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.
Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:
Значна економія часу
Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася
При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків
Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)
Робота виконана компетентними авторами
Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)
Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою
Ціна: 300 грн.
Форма зв'язку
Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.