Шляхи підвищення ефективності діяльності підприємстваРік захисту: 2011

Кількість сторінок:22

Зміст: Скачати

Переваги купівлі готової роботи описані тут.

Короткий виклад змісту роботи:

Розділ ІІІ. Шляхи підвищення ефективності діяльності підприємства

3.1. Покращення майнового стану ТОВ "Компанія КАЛЕ"

Ми пропонуємо досліджуваному підприємству чітко вставити тип кредитної політики для уникнення значного нагромадження дебіторської та кредиторської заборгованості в майбутньому. Рекомендуємо обрати консервативну модель, що в складних економічних умовах є найбільш оптимальною. Також ми запропонували підприємству оптимізувати структуру оборотних активів, що призвело б до скорочення обсягу кредиторської заборгованості. В такому випадку підприємство отримало б у 2010 році на 339,57 тис.грн. більше чистого прибутку, що призвело б до збільшення вартості самого підприємства на 6415,11 - 4627,9 = 1787,21 тис.грн.

3.2. Підвищення ринкової вартості за рахунок зростання гудвіл

Ми пропонуємо спрямувати виявлений резерв на підвищення гудвілу компанії, тобто на формування позитивної репутації. Особливості формування політики підвищення гудвілу пов’язане із ринком, на яку діє компанія – В2В. Враховуючи це, ми виділили конкурентні переваги та при здійсненні маркетингової діяльності пропонуємо наголошувати на них. До конкурентних переваг відносяться оптимальні ціни, що в поточних економічних умовах потребує значна кількість компаній. Також ми вказали на канали розподілу – директ-мейл та спеціалізовані видання. Окрім цього діяльність по підвищенню гудвілу накладає відбиток на організаційну структуру компанії – ми пропонуємо сформувати відділ маркетингу за функціональною ознакою. Бюджет покращення репутації компанії передбачає значні витрати, як на персонал відділу маркетингу, так і на власне маркетингові заходи. Щодо отримання зворотного результату, тобто покрашення репутації та підвищення вартості компанії, то чекати ефекту у короткостроковій перспективі не доводиться, що пов’язано із специфікою такого процесу. Перш за все необхідно змінити значні капіталовкладення і лише через 2-3 роки можна спостерігати певні результати.

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

 

Ціна: 70 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.