Напрямки оптимізації фінансової роботи у товаристві з обмеженою відповідальністю «Компанія КАЛЕ»Рік захисту: 2011

Кількість сторінок:20

Зміст: Скачати

Переваги покупки готових робіт

Короткий виклад змісту роботи:

Розділ 3. Напрямки оптимізації фінансової роботи у товаристві з обмеженою відповідальністю «Компанія КАЛЕ»

3.1. Оптимізація структури капіталу на підприємстві ТОВ «Компанія КАЛЕ»

Підсумуємо – з однієї сторони показник фінансового левериджу свідчить про необхідність збільшення обсягу залучених коштів, що дозволить максимізувати рентабельність власного капіталу. Так на кінець 2010 року кожна додаткова гривня коштів здатна генерувати більше однієї гривні чистого прибутку, що є значним показником. У той же час рівень фінансових ризиків є надмірним, що вимагає від підприємства оптимізувати структуру у напрямку зниження прибутковості. На нашу думку,більш пріоритетним є, звичайно, зниження рівня фінансових ризиків, адже їх надмірний рівень загрожує самому існуванню компанії. Тому все ж таки, ми пропонуємо нарощувати обсяг власних фінансових ресурсів та знижувати частку позикових коштів. Щодо джерел залучених коштів, то тут ми пропонуємо активніше використовувати заборгованість перед працівниками, бюджетом, позабюджетними фондами і т.д., та знижувати частку товарної кредиторської заборгованості, адже вона є дорогим позиковим ресурсом. На основі запропонованих напрямів оптимізації структури капіталу можемо скласти прогноз на наступний період.

3.2. Розробка стратегічних планів ТОВ «Компанія КАЛЕ»

Фінансова стійкість у 2011 році зросте до 30 % та залишатиметься такою протягом усього періоду 2011 – 2015 років. У той же час зменшиться вдвічі частка товарної кредиторської заборгованості у поточній заборгованості, а зросте частка інших видів кредиторської заборгованості. Це забезпечить зниження собівартості продукції на 0,69 %. Відповідно обсяг позикових коштів зростатиме протягом усього досліджуваного періоду значними темпами, проте постійно зберігатиметься співвідношення власних до позикових коштів у вигляді 30 на 70 %. Такий стан справ дозволить підтримувати стрімке зростання обсягу чистого прибутку з однієї сторони, а з іншої – забезпечить прийнятний рівень фінансових ризиків. Наведені детальні плани роботи підприємства на майбутнє.

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 70 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.