Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 31

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Отже, обґрунтована чітка та ефективна кредитна політика. Її впровадження дозволить оптимізувати роботу за досліджуваним напрямком на ПАТ «Галенергобудпром». Чітко визначено оптимальну структуру внутрішньоорганізаційного положення, що регулюватиме кредитування клієнтів, а також детально обґрунтований кожен із підрозділів такого положення.  Зокрема вказаний розмір націнок, які необхідно закладати у договір комерційного кредитування. Плата за кредит залежить від групи, до якої належить позичальник. Визначені ліміти на кредитування групи та окремих клієнтів, розраховані оптимальні штрафи, які також повинні бути передбачені у договорі комерційного кредитування. Також запропонована система знижок до ставок комерційного кредитування у випадку купівлі значного обсягу продукції.   

Окрім цього запропоновано внести зміни в організаційну структуру для того, щоб покращити якість роботи із дебіторською заборгованістю. Доцільно впровадити у структуру відділу збуту посаду фахівця по інкасації дебіторської заборгованості. Визначені початкові витрати на створення такого робочого місця, систематизовано основні функції та завдання посадової особи. Систематизовано перелік методів та заходів впливу, які останній може застосовувати у своїй роботі. Окрім цього особлива увага акцентована на особливостях використання такого механізму, як факторинг, який може бути використаний для того, щоб розширити ринок збуту та підвищити чистий дохід від реалізації. Д

Доведена ефективність пропонованих стандартів та процесу роботи із інкасацією проблемної заборгованості. Реалізація пропозицій у ПАТ «Галенергобудпром» забезпечить скорочення терміну обертання дебіторської заборгованості, що дозволить вивільнити ресурси для здійснення фінансових інвестицій, що дозволить отримати процентний дохід. Також слід очікувати підвищення обсягу збуту.

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 200 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.