Рік захисту: 2016

Кількість сторінок: 64

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

На основі проведеного дослідження сформульовані наступні висновки та пропозиції:

  1. Визначено сутність та цілі зв’язків з громадськістю на підприємстві ТОВ "Нова Пошта". На основі проведеного дослідження сформульований власний підхід до розуміння сутності поняття зв’язків з громадськістю - це функція управління, що націлена на формування позитивного іміджу та сильного бренду компанії та її продукції на основі використання відносин із ЗМІ, проведення екологічних, соціальних та благодійних акцій, виступів та презентацій і т. д. шляхом системного донесення інформації про бренд до широким мас. Визначено, що дії в межах зв’язків з громадськістю направлені як на зовнішніх по відношенню до компанії суб’єктів, так і на внутрішніх. Цілями діяльності із управління зв’язками з громадськістю є завоювання прихильності уряду, інвесторів, постачальників, створення довгострокових відносин зі ЗМІ, створення корпоративної індивідуальності і корпоративного іміджу, залучення і утримання цінних співробітників та багато інших.
  2. Здійснено характеристику процесу формування бренду. Визначено, що процес формування бренду складається з таких етапів як визначення місії підприємства, визначення цілей комунікаційної діяльності, визначення цілей формування бренду, аналіз внутрішніх та зовнішніх факторів, вибір інструментів на наступний рік, складення бюджету з урахуванням основних витрат, реалізація обраної стратегії, постійний контроль та оцінка ефективності. У процесі оцінки бренду використовуються такі методи як метод оцінки бренду, заснований на вартості, заснований на об'єктивних ринкових даних, заснований на «звільненні від роялті», заснований на економічній оцінці.
  3. Надано характеристику маркетингового середовища ТОВ "Нова Пошта". Положення ТОВ «Нова Пошта» є хорошим. Підприємство займає відчутну частку ринку, є лідером серед приватних постачальників поштових та кур’єрських послуг. Підприємство характеризується здатність адаптуватися до зовнішніх викликів, в той же час зовнішнє середовище не генерує критичних ризиків, що можуть призвести до банкрутства. Ринок є великим та привабливим, а тому ТОВ «Нова Пошта» слід продовжувати працювати над посиленням ринкового положення та збільшенням частки. Порівнюючи компанію із прямими конкурентами Укрпоштою та Делівері, можна помітити наявність ряду конкурентних переваг.
  4. Проведено аналіз кампаній зв’язків з громадськістю ТОВ "Нова Пошта". Компанія активно використовує інструменти зв’язків з громадськістю для посилення власного бренду. Зокрема, підприємство активно співпрацює із ЗМІ, проводить активне спілкування з громадськістю у Інтернеті, зокрема у соціальних мережах, реалізує різноманітні благодійні та соціальні програми, а також активно працює над створенням власної корпоративної індивідуальності. В компанії розроблена системна політика соціальної відповідальності, а тому було реалізовано значну кількість благодійних та соціальних проектів, вагому частку з яких становлять дії із підтримання бійців та населення у зоні АТО. Має місце вкрай активна співпраця із засобами масової інформації, за останній рік були опубліковані статті у більш ніж 30 ділових та інтернет-виданнях. Розроблений власний стиль, який дозволяє відокремити бренд від конкурентів. Виявлено, що ТОВ «Нова пошта» має найсильніший бренд серед прямих конкурентів, хоча резерв для його посилення наявний. Проблемою є відсутність роботи щодо нівелювання впливу чорних зв’язків з громадськістю  в Інтернеті, а тому слід працювати над виправленням цього недоліку.  
  5. Здійснено обґрунтування оновленої політики управління зв’язками з громадськістю . Виділені загальні цілі діяльності підприємства та на їх основі обґрунтовані цілі активності зв’язків з громадськістю: підвищення кількості контактів з цільовою аудиторією, підвищення кількості нових клієнтів, підвищення рівня обізнаності серед потенційних клієнтів. Виділено п’ять основних сегментів в межах цільової аудиторії, а саме: Інтернет-магазини, працівники різних підприємств, потенційні та реальні працівники ТОВ «Нова Пошта», клієнти інтернет-магазинів та інші приватні відправники. Виділені потреби цих груп та запропоновані функції, які дозволять їх задовольнити. Вказані напрямки оновленої діяльності із управління зв’язками з громадськістю на наступний рік. По-перше, ті заходи, які компанія проводила до цього, слід продовжувати проводити на такому ж рівні. Зокрема слід і надалі реалізовувати соціальні та благодійні ініціативи, співпрацювати із засобами масової інформації тощо. Проте для зниження дії чорних зв’язків з громадськістю у мережі, необхідно впровадити два додаткових заходи: використати рекламні мережі для того, щоб користувачі пошукових мережі отримували позитивні відгуки про компанію, а також забезпечити розвиток зв’язків з громадськістю  в мережі на системній основі.
  6. Розроблено сукупність заходів посилення заходів управління зв’язками з громадськістю ТОВ "Нова Пошта". Деталізований кожен із пропонованих заходів. Підібрані ключові слова для того, щоб запустити повідомлення у мережах Яндекс та Гугл. Запропоновано зайняти перше місце у пошуковій видачі за рахунок використання відповідних рекламних інструментів цих мереж. Це дозволить переправити частину відвідувачів, що шукають відгуки про ТОВ «Нова Пошта» на спеціально створений для цих цілей сайт компанії. Визначено, що загальні витрати за рік становитимуть лише 6174,96 гривень. Щодо другого заходу, то запропоновано найняти фахівця, який буде займатися відгуками в Інтернеті. В його обов’язки входитиме пошук нових відгуків та відповідь на них, створення нових тем із відгуками, робота з негативом тощо. Витрати на нового працівника становитимуть 36 тис. грн. в рік. Очікується, що результатом таких дій буде збільшення частки позитивних відгуків з 15 до 30% від загальної кількості та зниження негативних відгуків від 65% до 15%.

 

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 450 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.