Напрями підвищення ефективності фінансового менеджменту в  комерційному банку Рік захисту: 2012

Кількість сторінок:25

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Розділ ІІІ. Напрями підвищення ефективності фінансового менеджменту в комерційному банку.

3.1. Методичні аспекти удосконалення фінансового менеджменту комерційного банку

Складна економічна ситуація, яка склалася у 2008 – 2009 роках продемонструвала значний рівень ризикованості вкладення коштів у депозитні інструменти банків – не тільки існують проблеми з фінансовим становищем банку, а й виникають валютні ризики та ряд інших. В таких умовах доцільним буде створення нового депозитного продукту. Ми запропонували створити вклад у Промінвестбанку «Золотий опціон». Суть його полягає у тому, що клієнт кладе кошти на рахунок, а за частину суми – близько 5 % від вкладу, банк купує опціон на купівлю золота через рік. У випадку, якщо ціна на золото зростає, то клієнт реалізує опціон та отримує прибуток, а якщо ціна на золото знижується – клієнт не реалізує угоду за опціоном. Така операція на відміну від поточного продукту в банку-конкуренті Приватбанку «Золота гривня» є без ризиковою. Так за умовами вкладу «Золота гривня», якщо ціна на золото падає, то клієнт отримає меншу суму коштів, а відповідно прибуток зможе отримати лише за умови збільшення ціни на золото на світовому ринку. У той же час, якщо негативна ситуація щодо зниження вартості золота відбудеться за депозитним вкладом «Золотий опціон», то клієнт нічого не втратить, адже відсотки за вкладом покриють вартість опціону. Такий продукт необхідно направити на реалізацію інвестиційно-активним та фінансово освіченим клієнтам банку, серед яких він матиме значний попит.

3.2. Оптимізація менеджменту банківських ризиків

У сфері фінансового менеджменту ми звернули увагу на процес управління формуванням депозитного портфеля. У другому розділі спостерігалися проблеми за цим напрямком, а тому ми розробили вклад «Золотий опціон». Суть полягає у тому, що клієнт кладе кошти на рахунок, а за частину суми – близько 5 % від вкладу, банк купує опціон на куплю золота через рік. У випадку, якщо ціна на золото зростає, то клієнт реалізує опціон та отримує прибуток, а якщо ціна на золото знижується – клієнт не реалізує угоду за опціоном. Така операція є без ризиковою, адже якщо негативна ситуація щодо зниження вартості золота відбудеться за депозитним вкладом «Золотий опціон», то клієнт нічого не втратить, адже відсотки за вкладом покриють вартість опціону. Тобто як бачимо такий продукт є ефективним і існує значний потенціал розширення депозитного портфелю банку за його рахунок. Щодо другого заходу, то ми запропонували досліджуваній банківській установі використовувати механізм страхування кредитного портфеля для зниження втрат від реалізації негативних економічних ризиків. Ми детально обґрунтували умови такого договору страхування, що будуть вигідними для кредитної установи. Так досвід 2008 – 2010 років продемонстрував, що значне погіршення економічної ситуації в країні загалом може негативно вплинути на фінансовий стан банку. У випадку ж використання страхування втрати можуть скоротитися у 20 раз. Важливо зауважити, що в звичайних умовах використання страхування веде лише до фінансових втрат, проте в довгостроковій перспективі та у вітчизняних реаліях – такий захід вкрай ефективний. Наявні усі розрахунки.

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 100 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.