Обґрунтування проекту впровадження системи контролінгу на підприємстві Рік захисту: 2014

Кількість сторінок: 32

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Розділ 3. Розробка проекту впровадження системи контролінгу

3.1 Характеристика складових системи контролінгу на підприємстві

Обґрунтовано особливості реалізації пропонованої системи контролінгу на прикладі досліджуваного підприємства. Розроблено детальний статут проекту впровадження системи контролінгу, визначається структура затрат на його реалізацію. Сформований детальний бюджет, що деталізує видатки у розрізі виду. Розроблена система показників, яку необхідно застосовувати при забезпеченні роботи системи контролінгу. Зокрема ці показники необхідно використовувати при плануванні діяльності на наступний рік, визначенні відповідальних осіб щодо досягнення планових показників, моніторингу досягнення показників у короткостроковій перспективі, мотивуванні персоналу при їх досягненні. Запропонований перелік бюджетів підприємства, який необхідно складати при реалізації контролінгу.

3.2Оцінювання ефективності на підприємстві

Застосовано декілька методик управління витратами на підприємстві, що характерні для контролінгу. Це зроблено для того, щоб довести високу ефективність системи контролінгу. Використання методики контролінгу маржинального прибутку поряд із використання, наприклад, таргет-костигну, може дати значний результат при здійсненні реалізації виробничої та збутової стратегії. На прикладі типових інструментів контролінгу – таргет-костингу та CVP-аналізу доведено, що контролінг може призвести до зростання рентабельності продажів з 0,59 % у 2011 році до 11 % у 2013 році. Також запропоновані управлінські форми звіту про фінансові результати та форма звіту про витрати у розрізі місця виникнення та типу витрат. Сукупність пропозицій дозволить повністю контролювати витрати, що в кінцевому результаті призведе до подальшого підвищення показника рентабельності продажів.

3.3 Характеристика процесу управління проектом впровадження системи контролінгу

Визначені основні аспекти процесу управління проектом впровадження системи контролінгу. Графічно відображено рух фінансової інформації на підприємстві при пропонованій системі контролінгу, структуру служби фінансового контролінгу на підприємстві. Детально охарактеризовані права, завдання та функціональні обов'язки контролера. Визначене оптимальне програмне забезпечення для роботи контролера, а також обґрунтовані методичні аспекти його роботи. Також сформульована матриця відповідальності та графік Ганта для проекту впровадження системи контролінгу.

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 150 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.