Проблеми та перспективи розвитку кредитної політики в УкраїніРік захисту: 2011

Кількість сторінок:32

Зміст: Скачати

Переваги купівлі готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Розділ 3. Проблеми та перспективи розвитку кредитної політики в Україні

3.1. Проблеми та перспективи розвитку кредитної політики банківського сектору України

Прогнозуючи подальший розвиток кредитної політики комерційних банків, при інертній політиці уряду на Національного банку України, можемо констатувати зростання частки короткострокових кредитних операцій у кредитному портфелі та зниження ролі довгострокових кредитних операцій для банків. Таку тенденцію провокує економічна нестабільність в державі, що впливає негативно на ціну довгострокових кредитних ресурсів. Для того, щоб виправити ситуацію необхідно в першу чергу підтримувати макроекономічну стабільність в державі. У той же час цього недостатньо. Для відновлення довіри до банківських установ необхідно провести їх докапіталізацію та застосувати механізм «брідж-банку» до перспективних, проте проблемних кредитів. Це дасть змогу активізувати кредитну роботу банківських установ. Також потрібно продовжити роботу над методичною розробкою механізму ефективного планування розподілу кредитних вкладень на довгостроковий період з урахуванням валютних та інфляційних впливів. Також потребує удосконалення методика кредитування реального сектору економіки, щоб активізувати надання кредитних ресурсів цьому сектору економіки. Щодо значної заборгованості за кредитами перед банками, то саме брідж-банк може забезпечити вилучення цих проблемних кредитів з комерційних банків та повернення зобов’язань боржниками за ними у середньостроковій перспективі.

3.2 Оптимізація кредитної політики комерційного банку в умовах фінансової кризи

Саме застосування інноваційних технологій та нововведень у вітчизняному банківському секторі повинно бути запорукою подолання кризових явищ та якнайшвидшого відновлення втраченої динаміки кредитування. Актуальним у цьому плані є використання дослідженого вище досвіду надання кредитних послуг КБ "Приватбанк". Щодо принципів кредитної політики, то окрім загальноприйнятих, доцільно доповнити їх такими як динамічність, прогнозованість, плановість та прозорість. При подальшому розвитку кредитної політики необхідно проводити вдосконалення системи оцінки кредитоспроможності позичальника, здійснювати подальше поліпшення всіх аспектів кредитної діяльності і оптимізацію організаційної структури з метою забезпечення якісно нової системи управління банком, використовувати комплексний програмно-цільовий підхід до планування діяльності банківської установи, оптимізувати кредитні вкладення за рівнем галузевого ризику з урахуванням потенційної ефективності, збільшити обсяг й види кредитування з метою успішної реалізації концепції банку з урахуванням фінансової нестабільності, удосконалити маркетингову діяльність.

3.3 Шляхи активізації інвестиційних кредитних операцій банків

Для того, щоб відновити довгострокове інвестиційне кредитування необхідно здійснити якісне оновлення банківського менеджменту в напрямку управління інвестиційною діяльністю банку, зокрема формування ефективного портфелю цінних паперів та кредитного портфелю, здійснити покращення, уточнення та удосконалення інвестиційної політики банків України, з метою чіткого дотримання її базових положень, доповнити та структурувати нормативно-правової бази України, якісно та кількісно покращити ресурсну базу банків для забезпечення ефективної та активної інвестиційної діяльності.

Список використаної літератури

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 100 грн.

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.