Аналіз кредитування суб'єктів економічної діяльності публічного акціонерного товариства "Комерійний банк"Надра"Рік захисту: 2011

Кількість сторінок:39 (31 без додатків)

Зміст: Скачати

Переваги придбання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Розділ 2. Аналіз кредитування суб'єктів економічної діяльності публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Надра"

2.1 Господарсько-організаційні зміни публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Надра»» в умовах кризових явищ

Протягом періоду 2009 року банк зазнав значних змін, що відобразилося на організаційній структурі, зокрема на системі управління банком. Якщо до рейдерської атаки та фінансової кризи вищими органами управління були збори акціонерів, а також спостережна, ревізійна рада, то згідно відповідного нормативного акту НБУ керівництво в банку забезпечує тимчасовий адміністратор, який перепрофілював структуру банку таким чином, щоб ефективно та послідовно виходити з кризового становища.

2.2 Загальне фінансове становище публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Надра»»

Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Надра»» порушив усі нормативні показники капіталу та ліквідності, а обсяг регулятивного капіталу – був нижчим нуля, що пов’язано із впливом фінансової кризи. Відповідно скорочується обсяг депозитних вкладів банку, що відобразилося на діяльності – у 2009 році спостерігається скорочення усіх статей активів. Обсяг власного капіталу також скорочується, що пов’язано із значним чистим збитком банку та збільшення обсягу нерозподіленого збитку.

2.3 Характеристика динаміки та структури кредитів наданих суб’єктам господарювання

Протягом досліджуваного періоду спостерігається підвищення суми кредитів, що надані суб’єктам економічної діяльності. У той же час основне підвищення припадає на період 2007 – 2008 років, а обсяг кредитів, наданих підприємствам, у 2009 році залишався стабільним. Ми проаналізували кредити суб’єктам господарювання, що надані досліджуваним банком, з точки зору різних класифікаційних ознак та встановили, що постійно знижується роль валютних кредитів та зростає – кредитів у національній валюті. Основними клієнтами, що використовують кредитні ресурси є підприємства торгівельної сфери та тих, що надають послуги. Різко збільшилася частка кредитів, що надані на період до 1 місяця, що пов’язано із погіршенням кредитної якості відповідних кредитів. В таких умовах зростає доцільного більш детального вивчення ефективності управління ризиками за кредитними операціями з підприємствами.

2.4 Управління ризиками при кредитуванні суб’єктів господарювання

Досліджувана банківська установа видає значний обсяг кредитів під заставу іншого майна у 2008 році – на 83,52 % більше, ніж у попередньому році, проте вже у 2009 році обсяг цих кредитів скорочується на 2,61 %. Загалом можемо констатувати, що досліджувана банківська установа змушена реструктуризувати значну частину боргів за кредитними операціями з юридичними особами, а тому потребує погоджується продовжити кредитний договір на умовах, які не завжди вигідні банку.

Список використаних джерел

Додатки

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 100 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.