Підвищення ефективності роботи персоналу підприємства Рік захисту: 2012

Кількість сторінок:30

Зміст: Скачати

Переваги використання готової роботи.

Короткий виклад змісту роботи:

Розділ 3. Шляхи оптимізації роботи персоналу підприємства

3.1 Розробка проекту підвищення ефективності роботи персоналу підприємства

Отже, ми запропонували два основних заходи, що направлені на підвищення ефективності роботи працівників. Планування здійснено з ціллю діяти на фінансові мотиви працівників, що в кінцевому результаті повинне позитивно вплинути на робочу атмосферу, сумлінність працівників, їх зацікавленість у кінцевих результатах праці. У той же час заходи впливають позитивно і на саме підприємство, зокрема за рахунок скорочення процентних виплат за використання банківських кредитів. Суть першого заходу – доплата коштів за сумлінне виконання обов’язків протягом двох років роботи. Джерелом виплат є кошти, що акумулюються на депозитних рахунках у банку. Ми також розробили систему виключень та штрафів, що призводять до скорочення суми фінансового стимулювання у випадку неналежного виконання своїх зобов’язань. Другий захід передбачає здійснення акумулювання коштів працівників та використання їх у діяльності підприємства за рахунок заміщення банківських кредитів цими ресурсами. Це забезпечить як отримання працівниками більшого обсяг процентів, ніж у випадку вкладення коштів у банк, так і забезпечить скорочення фінансових витрат підприємства. Наведені детальні розрахунки.

3.2 Обґрунтування доцільності впровадження проектних заходів

Доцільність впровадження заходу «Фінансово-інвестиційного фонду працівників» очевидна – як підприємство отримує прямий позитивний фінансовий ефект за рахунок скорочення обсягу фінансових витрат, так і персонал нарощує рівень свого добробуту. У той же час досягається найголовніша ціль розробки заходів – підвищується зацікавленість працівників у результатах роботи підприємства. Щодо заходу «Бонус», то на початкових порах його реалізація призведе до збільшення витрат на персонал, проте у довгостроковій перспективі дозволить виховати відповідальний персонал, знизити рівень розкрадання та псування продукції за рахунок підвищення ініціативності персоналу, формуватиме позитивну робочу атмосферу у супермаркеті. На основі розроблених даних здійснимо прогноз фінансової діяльності підприємства після впровадження запропонованих заходів.

3.3 Оцінювання ефективності діяльності підприємства після впровадження проекту

У зв’язку із дією цих факторів обсяг чистого прибутку зросте на 5 %, а рентабельність власного капіталу – на 0,5 %. Плинність кадрів знизиться із 28 – 44 %, що очікуються у 2012 році до 19 – 36 %, що матимуть місце у випадку реалізації заходів.

У процесі виконання роботи можна зіткнуться з такими проблемами:

 

Нерозуміння вимог

Науковий керівник не може чітко сформулювати вимоги або Ви не розумієте як писати другий та третій розділи дипломної роботи.

 

Високі ціни на нові роботи

Значна вартість замовлення у професіоналів нової роботи високої якості (більше 2000 грн.).

 

Відсутність літератури по темі

Часто виникають проблеми при пошуку наукової літератури по темі. Кількість джерел низька, а частина з них вже застаріла.

 

Нестача часу

Робота та особисте життя забирають надто багато часу, тому його просто недостатньо для виконання студентського завдання.

 

Чому варто придбати у нас вже готову роботу по темі:

Значна економія часу

Робота доопрацьовувалася відповідно до вимог наукового керівника та успішно захищалася

При написанні використовуються лише актуальні джерела. У роботі значна кількість таблиць, графіків і розрахунків

Значна економія грошей(середня вартість нової роботи на замовлення - 2400 грн., а вже готової - близько 500 грн.)

Робота виконана компетентними авторами

 

Відгуки (Ці та інші відгуки опубліковані нашими клієнтами на стіні в групі vk.com/diplomna)

Роботу можна переглянути у скайпі перед оплатою

Ціна: 120 грн.

Форма зв'язку

Також можете зв'язатися подзвонивши за номером 380677923395 - Володимир. На зв'язку з 11.00 до 21.00.